Biocom - Aktualności Styczeń 2014 2013

Wykonaliśmy kompleksową dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na wytwarzanie odpadów dla firmy GEALAN POLSKA, będącej z nami w stałej współpracy.

Biocom - Aktualności Grudzień 2013

Podjęliśmy działania w zakresie ochrony środowiska, polegające na przygotowaniu firmy AUTO SERWIS GRUDZINIAK do kontroli inspekcji ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Listopad 2013

Stale poszerzając swoją działalność wystąpiliśmy z wnioskiem o wydanie decyzji środowiskowej dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na "adaptacji pomieszczenia w istniejącym budynku na potrzeby Zakładu Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego".

Biocom - Aktualności Październik 2013

Opracowaliśmy dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na wytwarzanie odpadów dla naszego stałego Klienta, firmy SOLAN.

Biocom - Aktualności Lipiec 2013

Przygotowaliśmy dokumentację dla firmy HAPAM POLAND w postaci zgłoszenia instalacji z uwagi na wprowadzane gazy i pyły do powietrza.

Biocom - Aktualności Czerwiec 2013

Podpisaliśmy umowę na stałą opiekę w zakresie ochrony środowiska z firmą SANITPLAST będącą producentem ręcznie wykonywanych, ekskluzywnych wanien wolnostojących.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą PERFECT KOMPUTERY. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę w obszarze ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Maj 2013

Nawiązaliśmy stałą współpracę z firmą IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o., która jest światowym liderem w sprzedaży oraz serwisie kotłów, podgrzewaczy gazowych i instalacji solarnych.

Podpisaliśmy umowę z firmą P.P.H.U. "ABS" - zajmującą się produkcją tworzyw sztucznych w formach podstawowych - obejmującą przygotowanie dokumentacji zezwalającej na zbieranie, transport i przetwarzanie odpadów.

Przygotowaliśmy wniosek o uzgodnienie warunków przeprowadzenia działań naprawczych kierowany do RDOŚ w Łodzi dla firmy P.P.H.U. OLE-PAR zajmującej się dystrybucją paliw.

Biocom - Aktualności Kwiecień 2013

Opracowaliśmy wniosek o wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów dla firmy HAPAM POLAND Sp. z o.o. - czołowego producenta odłączników wysokiego napięcia na świecie. Kolejno przeprowadziliśmy w firmie audyt środowiskowy mający na celu zweryfikowanie poprawności realizacji obowiązków z zakresu ochrony środowiska.

Uzupełniliśmy braki formalno-prawne w sprawozdawczości dotyczącej ochrony środowiska dla firmy LIWI-TEX - producenta i dystrybutora odzieży.

Przygotowaliśmy dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na wytwarzanie odpadów oraz uzupełniliśmy zaległości sprawozdawcze dla serwisu samochodowego DRAGON.

Podjęliśmy współpracę z zakładem mechaniki i elektroniki pojazdowej "DUX", która polegała na uregulowaniu zaległości w sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska oraz odpadów i jej kontynuowania w następnych okresach sprawozdawczych.

Biocom - Aktualności Marzec 2013

Sporządziliśmy komplet dokumentów według wytycznych nowej ustawy o odpadach, niezbędnych do uzyskania pozwolenia na zbieranie odpadów łącznie z karta informacyjną przedsięwzięcia dla przedsiębiorstwa USŁUGI KOMUNALNE "TICET" - specjalizującego się w wykonywaniu prac porządkowych.

Biocom - Aktualności Grudzień 2012

Podjęliśmy się nadzorowania inwestycji budowlanej w obszarze ochrony środowiska, realizowanej przez MC Kontrakty Budowlane.

Biocom - Aktualności Październik 2012

Nawiązaliśmy współpracę polegającą na przygotowaniu programu gospodarki odpadami dla firmy UNIBUD Sp. z o.o. - developera specjalizującego się w budownictwie jedno i wielorodzinnym oraz usługach budowlano-montażowych.

Biocom - Aktualności Sierpień 2012

Przygotowaliśmy program gospodarki odpadami niebezpiecznymi dla AUTO SERWISU GRUDZINIAK.

Biocom - Aktualności Lipiec 2012

Podjęliśmy działania w firmie SEBCAR AUTO SERWIS zmierzające do usunięcia nieprawidłowości w obszarze ochrony środowiska, które zostały stwierdzone w trakcie kontroli organu ochrony środowiska. Dodatkowo rozpoczęliśmy stałą współpracę dotyczącą sporządzania sprawozdawczości dotyczącej korzystania ze środowiska.

Przygotowaliśmy pełną dokumentację do programu gospodarki odpadami niebezpiecznymi dla firmy WENTA BOX zajmującej się produkcją opakowań i naczyń jednorazowych.

Biocom - Aktualności Czerwiec 2012

Podpisaliśmy umowę na stałą opiekę w obszarze ochrony środowiska z firmą GEALAN POLSKA Sp. z o.o. - czołowym producentem inteligentnych systemów profili z tworzyw sztucznych do okien i drzwi.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą P.H.U. JARMET, dla której przygotowaliśmy dokumentację celem uzyskania pozwolenia na transport i zbieranie odpadów.

Pomogliśmy zrealizować zarządzenia pokontrolne serwisowi samochodowemu BURZYKOWSKI BOSCH SERVICE, które zostały nałożone na zakład po kontroli WIOŚ. Po zrealizowaniu zarządzeń podpisaliśmy umowę na stałą współpracę w zakresie sprawozdawczości za korzystanie ze środowiska.

Biocom - Aktualności Maj 2012

Nasze firmowe portfolio stale powiększa się o współpracę z salonami samochodowymi. Tym razem podpisaliśmy umowę z firmą AMX TOYOTA-autoryzowanym dealerem Toyoty, która powstała jako jedna z pierwszych stacji dealerskich w Polsce. Dla firmy AMX TOYOTA świadczymy stałe usługi doradcze w obszarze ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Marzec 2012

Wśród dealerów samochodowych z którymi mamy przyjemność współpracować znalazła się firma JTB PREMIUM ARENA, prestiżowy salon marki samochodów BMW i MINI dla którego prowadzimy kompleksową obsługę formalno-prawną w zakresie ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Luty 2012

Rozpoczęliśmy stałą, kompleksową współpracę z firmą AUTO ŁÓDŹ, która jest dealerem samochodowym marki NISSAN.

Obsługa firmy CONER, która obejmowała do tej pory tylko sprawozdawczość z zakresu korzystania ze środowiska, przekształciła się w pełną obsługę w obszarze ochrony środowiska.

Na listę klientów z nami współpracujących trafiła firma DREW-FOR, produkująca bardzo szeroki asortyment mebli kuchennych, mebli biurowych, hotelowych, bankowych i innych o wszechstronnym zastosowaniu.

Biocom - Aktualności Styczeń 2012

Podpisaliśmy umowę dotyczącą stałej obsługi w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska z firmą TELENERG-BIS specjalizującą się i oferującą swoje usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa robót elektroenergetycznych.

W styczniu do grona naszych klientów, których obejmujemy stałą obsługą ekologiczną dołączyła również firma RZEŹNICTWO-WĘDLINIARSTWO IRENEUSZ TWORSKI ze Zgierza.

Rozszerzyliśmy współpracę z firmą SOLAN, która aktualnie polega na pełnym doradztwie ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Listopad 2011

Przeprowadziliśmy audyt środowiskowy w siedzibie firmy SEW-EURODRIVE będącej liderem dziedziny automatyzacji napędów. Przeprowadzony przez nas przegląd pozwolił określić stopień wypełnienia wymagań formalno-prawnych z zakresu ochrony środowiska, którym podlega firma SEW-EURODRIVE.

Biocom - Aktualności Październik 2011

Rozpoczęliśmy kompleksową obsługę formalno-prawną z zakresu ochrony środowiska firmy HART-TECH, która specjalizuje się w obróbce cieplnej i cieplno-chemicznej metali, polegającej m.in. na hartowaniu, nawęglaniu, azotowaniu, azotonasiarczaniu, odpuszczaniu, wyżarzaniu, przesuwaniu i starzeniu.

Biocom - Aktualności Sierpień 2011

Podpisaliśmy umowę z pralnią ekologiczną ROMA na przeprowadzenie audytu środowiskowego oraz na stałą, kompleksową obsługę przedsiębiorstwa.

Nawiązaliśmy współpracę z kolejnym dealerem samochodowym - firmą SATALL, czołowym przedstawicielem marki MITSUBISHI. Współpraca nasza polega na kompleksowej obsłudze formalno-prawnej firmy w zakresie ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Lipiec 2011

Podjęliśmy współpracę z firmą CONER - producentem ploterów termicznych i frezujących - polegającą na wypełnianiu sprawozdawczości z zakresu korzystania ze środowiska.

Przeprowadziliśmy audyt środowiskowy w firmie NEKS, który miał na celu określenie stopnia wypełnienia wymagań formalno-prawnych w zakresie ochrony środowiska, pod które podlega firma. Przeprowadzony przez nas audyt był początkiem nawiązania współpracy z firmą NEKS, która opiera się na stałym doradztwie w obszarze ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Maj 2011

Podpisaliśmy umowę na stałą obsługę formalno - prawną w zakresie ochrony środowiska z firmą "BEDNAREK" autoryzowanym dealerem VOLKSWAGENA, będącego wiodącą firmą na światowym rynku samochodowym. Zakres naszych obowiązków będzie dotyczył również działań mających na celu usunięcie nieprawidłowości w realizowaniu obowiązków, którym podlega podmiot korzystający ze środowiska.

Od tego miesiąca podjęliśmy współpracę, dotyczącą prowadzenia dokumentacji związanej z ochroną środowiska, z firmą SOLAN S.A. produkującą susze i przetwory ziemniaczane już od ponad 80 lat.

Odnowiliśmy współpracę dotyczącą kompleksowej obsługi w zakresie ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska na budowie, z firmą MC KONTRAKTY BUDOWLANE.

Biocom - Aktualności Marzec 2011

W związku z nawiązaną współpracą z NZOZ MEGAMED z Bełchatowa, świadczącym usługi medyczne, opracowaliśmy program gospodarki odpadami niebezpiecznymi wytwarzanymi przez ten zakład.

Biocom - Aktualności Wrzesień 2011

Podpisaliśmy umowę z firmą PTH BENARES Sp. z o.o., prowadzącą punkt przyjmowania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Przedmiot umowy obejmował przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uregulowania stanu formalno-prawnego w zakresie uzyskania pozwolenia na zbieranie, transpor oraz odzysk odpadów.

Biocom - Aktualności Czerwiec 2010

Rozpoczęliśmy współpracę z firmą ROTEX S.C. działającą w zakresie czyszczenia i malowania proszkowego metalowych detali. Głównym naszym zadaniem było wykonanie działań zmierzających do usunięcia nieprawidłowości w realizowaniu obowiązków, jakim podlega podmiot korzystający ze środowiska. W chwili obecnej jest to kompleksowa obsługa formalno-prawna w zakresie ochrony środowiska.

Biocom - Aktualności Kwiecień 2010

Podpisaliśmy umowę na kompleksową obsługę firmy NOVOSTRAT Sp. z o. o. z Pabianic, wiodącego producenta pianki polietylenowej, wykorzystywanej do produkcji opakowań, podkładów podłogowych oraz systemów izolacji grzewczej i akustycznej.

Biocom - Aktualności Marzec 2010

Podjęliśmy kompleksową obsługę formalno-prawną w zakresie ochrony środowiska z firmą AUTO-PODLASIE Sp. z o. o., Oddział TOYOTA Łódź w Łodzi zajmującą się sprzedażą nowych samochodów, części zamiennych, wyposażenia i akcesoriów samochodowych.

Biocom - Aktualności Styczeń 2010

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 stycznia 2010 roku zmieniliśmy formę prawną prowadzenia działalności gospodarczej przekształcając się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod firmą BIOCOM.

Podjęliśmy stałą współpracę w zakresie ochrony środowiska z firmą Colgate - Palmolive Halinów (Poland) Sp. z o.o.

Biocom - Aktualności Grudzień 2009

Podpisaliśmy umowę na stałą obsługę formalno - prawną w zakresie ochrony środowiska dla sieci Polskich Hurtowni Elektrycznych Nowa France Sp. z o.o., posiadającej w całej Polsce kilkadziesiąt oddziałów.

Biocom - Aktualności Listopad 2009

Podjęliśmy współpracę z "RIDI" Polska Sp. z o.o. z zakresu usunięcia braków w posiadanej dokumentacji w odniesieniu do zarządzeń pokontrolnych.

Przeprowadziliśmy w siedzibie firmy Colgate - Palmolive Halinów (Poland) Sp. z o.o. audyt środowiskowy, zakończony pisemnym raportem określającym stopień wypełnienia wymagań prawnych z zakresu przepisów szeroko rozumianego Prawa Ochrony Środowiska.

Biocom - Aktualności Październik 2009

Rozpoczęliśmy współpracę z Firmą "HORTPAK" Sp. z o.o., producentem maszyn budowlanych i drogowych, opartą na świadczeniu stałych usług doradczych w obszarze ochrony środowiska.

Podpisaliśmy umowę na wykonanie działań zmierzających do usunięcia nieprawidłowości w realizowaniu obowiązków, którym podlega podmiot korzystający ze środowiska w MARCAS Sp. jawna, firma zajmująca się aranżacją i wyposażeniem wnętrz.

Biocom - Aktualności Wrzesień 2009

Pracownicy firmy BIOCOM uczestniczyli w szkoleniu organizowanym przez firmę EKO CYKL Organizacja Odzysku S.A., w Warszawie z zakresu "obowiązków przedsiębiorców dotyczących gospodarowania niektórymi odpadami oraz opłaty produktowej "

Biocom - Aktualności Lipiec 2009

Szkolenie z cyklu Firma a Środowisko przeprowadzone dla firmy z branży klimatyzacyjnej DELTA Sp. j. z Łodzi.

Biocom - Aktualności Czerwiec 2009

Podpisaliśmy umowę z firmą HAPAM POLAND Sp. z o.o. na przygotowanie, opracowanie dokumentacji niezbędnej do uregulowania stanu formalno - prawnego w zakresie wprowadzania do środowiska pyłów i gazów.

Biocom - Aktualności Kwiecień 2009

Podjęcie współpracy z firmą EXSISTO Strategie BIZNESU.

Biocom - Aktualności Luty 2009

Rozpoczeliśmy współpracę z TUBĄDZIN MANAGEMENT GROUP Sp z o.o.

Biocom - Aktualności Styczeń 2009

Szkolenie z zakresu REACH w Łódzkim Regionalnym Parku Naukowo - Technologicznym.

Sporządziliśmy sprawozdania z tytułu korzystania ze środowiskowe dla firmy transportowo-usługowej SZYMEX Mariusz Siwiec z Tuchowicz.

Biocom - Aktualności Październik 2008

Podjęliśmy się stałej obsługi Zakładu Aparatury Elektrycznej WOLTAN w Łodzi.

Biocom - Aktualności Wrzesień 2008

Rozpoczęliśmy stałą współpracę z firmą MC KONTRAKTY BUDOWLANE nadzorując projekty inwestycyjne.

Biocom - Aktualności Sierpień 2008

Wykonaliśmy audyt środowiskowy w firmie SOLAR POLSKA - dystrybutora artykułów elektrotechnicznych.

Biocom - Aktualności Lipiec 2008

Wydaliśmy opinię ekologiczną do projektu budowy nowej linii technologicznej dla zakładu spożywczego ICHEM w Łodzi.

Wydaliśmy opinię ekologiczną do projektu budowy nowej linii technologicznej dla zakładu spożywczego DAKRI BIS w Łodzi.

Zaktualizowaliśmy Raport oceny zgodności działań operacyjnych z w wymaganiami prawnymi w związku z wymaganiami ISO 14001:2005 dla firmy ALFA PVC - producenta tworzyw sztucznych z Raciąża koło Płońska.

Sporządziliśmy sprawozdania z tytułu korzystania ze środowiskowe dla firmy SIGNELLA - dealera i serwisu Peugot z Warszawy.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą doradztwa gospodarczego EUROINVEST.

Przeprowadziliśmy szereg konsultacji oraz audyt środowiskowy dla firmy SHAUMAPLAST - ORGANIKA, producenta kształtek i opakowań ze styropianu.

Konferencja pt.: Fundusze unijne w latach 2007 - 2013. Możliwość współfinansowania inwestycji małych i średnich przedsiębiorstw.

Biocom - Aktualności Marzec 2008

Wykonaliśmy audyt środowiskowy w firmie KASTOR, znanego producenta koszul z Łasku.

Pomogliśmy w rejestracji w GIOŚ i rozliczeniach z wprowadzonego SEE firmie ARSPO AUDIO.

Biocom - Aktualności Luty 2008

Skompletowaliśmy podręczny zestaw sorbentów dla przedsiębiorstwa WIFAMA-PREXER z Łodzi.

Biocom - Aktualności Styczeń 2008

Wprowadziliśmy do oferty specjalistyczne sorbenty olejowe i uniwersalne oraz dyspergenty .

Podpisaliśmy umowę na stałe doradztwo z firmą Maxcolor - łódzkim producentem i farbiarnią dzianin.

Biocom - Aktualności Grudzień 2007

Uczestnictwo w szkoleniu audytorów wewnętrznych systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001:2005 prowadzone przez BC INWESTPLAN.

Biocom - Aktualności Wrzesień 2007

Zmieniliśmy siedzibę biura w Łodzi z VI p. biurowca "Foniki" przy ul. Wróblewskiego 18 i przenieśliśmy się na I p. nowo wybudowanego, własnego budynku biurowego na ul. Wróblewskiego 86.

Biocom - Aktualności Sierpień 2007

W sierpniu byliśmy głównym sponsorem Regionalnych Zawodów Jeździeckich w Skokach i Ujeżdżaniu. Zawody odbyły się w dniach 18-19 sierpnia przy Klubie Jeździeckim "Arabika" z Łodzi.

Biocom - Aktualności Lipiec 2007

Podjęliśmy się całościowej obsługi NEW STYLE , producenta mebli z Izabelina .

Pomogliśmy w rejestracji w GIOŚ firmie MEDART-BIS.

Przeprowadziliśmy rejestracje w GIOŚ firmy MEDICORPOL.

Biocom - Aktualności Czerwiec 2007

Uczestnictwo w seminarium organizowanym przez Verlag Dashofer pt.: Ewidencja i gospodarowanie odpadami, w tym odpadami niebezpiecznymi - przepisy i praktyka.

Pomogliśmy w uzyskaniu numeru rejestrowego w GIOŚ i rozliczeniach z wprowadzonego SEE firmie GEERS - Akustyka Słuchu.

Biocom - Aktualności Maj 2007

Pomogliśmy w rejestracji w GIOŚ i rozliczeniach z wprowadzonego SEE firmie Makromed - łódzkiemu producentowi unitów stomatologicznych. Stała współpraca trwa do dziś.

Podjęliśmy stałą obsługę PPUH AR-POL , łódzkiej farbiarni wyrobów tekstylnych.

Biocom - Aktualności Kwiecień 2007

Ponownie mieliśmy przyjemność udzielić konsultacji przy interpretacji przepisów ochrony środowiska, tym razem w KOMPANI PIWOWARSKIEJ SA filia Łódź.

Podjęliśmy stałą współpracę z Centrum Komputerowym ZETO w Łodzi. Doradzamy CK ZETO w związku z ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (SEE).

Biocom - Aktualności Marzec 2007

Udzieliliśmy konsultacji w zakresie przepisów ochrony środowiska dla firmy SKANSKA SA - Terenowa Baza Sprzętu w Łodzi.

Biocom - Aktualności 2005

Udzieliliśmy porady w zakresie przepisów ochrony środowiska dla firmy SKANSKA SA - Terenowa Baza Sprzętu w Łodzi.

Mieliśmy przyjemność udzielić konsultacji w zakresie przepisów ochrony środowiska dla KOMPANI PIWOWARSKIEJ SA filia Łódź.

Biocom - Aktualności Grudzień 2004

Byliśmy sponsorem Regionalnych Zawodów w skokach przez przeszkody organizowanych przez Okręgowy Związek Jeździecki w Łodzi.

Porada prawna w zakresie przepisów ochrony środowiska dla firmy SKANSKA SA - Terenowa Baza Sprzętu w Łodzi.

Udzieliliśmy konsultacji w zakresie przepisów ochrony środowiska dla KOMPANI PIWOWARSKIEJ SA filia Łódź.
 
 
 

Site by GRAPHIX / www.graphix.pl

 

copyright (c) BIOCOM ECOLOGICAL CONSULTING 2014