Co Państwo zyskują na współpracy z naszą firmą ?

Pewność

Zmniejszenie do minimum ryzyka ponoszenia kar finansowych za działania naruszające przepisy w zakresie ochrony środowiska.

Wiedzę

Zazwyczaj każda działalność gospodarcza wiąże się z korzystaniem ze środowiska poprzez posiadanie własnego ujęcia wody, kotłowni, samochodów, produkcji/importu towarów w opakowaniach czy urządzeń elektrycznych, wytwarzania odpadów...

Spokój

Brak konieczności monitorowania wchodzących w życie przepisów dotyczących ochrony środowiska w kontekście prowadzonej działalności, sporządzania raportów, wyliczania opłat, prowadzenia eko-księgowości. Pilotujemy wszystkie sprawy urzędowe związane z ochroną środowiska

Oszczędność

Znaczne obniżenie kosztów funkcjonowania firmy poprzez działania mające na celu obniżenie opłaty produktowej oraz brak konieczności zatrudnienia specjalisty d.s. ochrony środowiska; a co za tym idzie eliminacja m.in. pozapłacowych kosztów pracy i związanych z zatrudnieniem obowiązków jak udzielanie urlopów, zwolnienia, szkolenia etc.

Gwarancję

Gwarantujemy pełną poufność przekazanych danych niezbędnych do obsługi doradczej związanej z ochroną środowiska.

Rozsądne ceny

Oferta cenowa za świadczone usługi jest konkurencyjna, ustalana indywidualnie i dostosowana do możliwości finansowych naszych klientów, zaś sam proces wykonania zamówionej usługi obejmuje kompleksowe prace analityczne.

Z wszystkich tych powodów postanowiliśmy stworzyć organizację, której celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi w dziedzinie ochrony środowiska.

Zapewniając o pełnym profesjonalizmie i wysokiej skuteczności działań naszego przedsiębiorstwa serdecznie zapraszamy do współpracy!
 
 
 

Site by GRAPHIX / www.graphix.pl

 

copyright (c) BIOCOM ECOLOGICAL CONSULTING 2014